2017 2018 2019

Sezóna 2019

Body 2018
Forbes Flatlands 2019
XXXII TROFEO VALERIO ALBRIZIO 2019
Hessenmeisterschaft 2019
MCR ZL 2019
22nd FAI World Hang Gliding Class 1 Championship 2019
Pohár Nízkych Tatier 2019
Italian open pre Eu 2019
Championnat de France 2019
Uk nationals and Ager Open 2019
Pohár ZL 2019 (xcontest)
1Dan Vyhnalík3183101389211001070454587
2Petr Polách28539647176556761067647822738650
3Jiří Gut2552836783934638384502
4Vlastimil Bartas2237901976360334
5Miroslav Čáp2127874834332418
6Petr Beneš20041100904
7Petr Čejka1987724784479
8Petr Tuček19847639030319
9Robert Kulhánek1953110383816585553380
10František Košťál1817669282726422395
11Jiří Nádvorník1732716543322473
12Lukáš Vojáček1670901221362407
13Jaroslav Třeštík1619444235500675410326
14Jan Sokol1618563757298
15Milan Tichý153966983414456
16Petr Nedoma1452532632288
17Petr Fiala1264592370301193
18Stanislav Třebeška911317594
19Luděk Vejrych553103207244
20Martin Bibko506239267
21Jan Ptáček504133256114
22Jindřich Král482482
23Dan Zahrádka47744433
24Artur Nedvěd466262204
25Marcel Jurec39422016311
26Mirko Rydel391391
27Zdeněk Kopřivík3681171142108
28Ondra Pelucha350166184
29Rostislav Běčák31894224
30Jarmil Váňa298141157
31Luboš Němec280280
32Mitja Majerle265124141
33Stanislav Denk24718463
34Alexandr Nenjuk247247
35Pavel Görner2464078128
36Staňa Pecha23568167
37Pavel Hofschnaidr204793491
38Peter Dolak161161
39Mira Kubík1300130
40Milan Uher1210121
41Vladimír Pajkrt9999
42Pavel Řádek86086
43Jiří Kocián80080
44Luboš Parent764827
45Ladislav Mareš751857
46Jiří Brach700070
47Bohouš Vejšický61583
48Josef Kubík6060
49Andrzej Binkowski4949
50Jindřich Bambušek4949
51Jeroným Juráň35035
52Viktor Plaček190019
53Jakub Krajcovic99
54Jan Krofta33
55Vladimír Šlachta000
56Lenka Trojanová00
57Tomáš Jiránek00
58Martin Lörincz00
59Pavel Ficek00
60Zdenek Wachtl00
61Vlastimil Hecl00
62Jaroslav Dvořáček00
Všechny výpočty probíhají s přesností na dvě desetinná místa