2017 2018 2019

Sezóna 2019

Body 2018
Forbes Flatlands 2019
XXXII TROFEO VALERIO ALBRIZIO 2019
Hessenmeisterschaft 2019
MCR ZL 2019
22nd FAI World Hang Gliding Class 1 Championship 2019
Pohár Nízkych Tatier 2019
Italian open pre Eu 2019
Championnat de France 2019
Uk nationals and Ager Open 2019
Pohár ZL 2019 (xcontest)
1Dan Vyhnalík3183101389211001070454587
2Petr Polách28539647176556761067647822738650
3Jiří Gut2552836783934638384502
4Vlastimil Bartas2237901976360334
5Miroslav Čáp2049874834332341
6Petr Beneš20041100904
7Petr Čejka1987724784479
8Petr Tuček19847639030319
9Robert Kulhánek1953110383816585553386
10František Košťál1817669282726422400
11Jiří Nádvorník1732716543322473
12Lukáš Vojáček1676901221362413
13Jaroslav Třeštík1619444235500675410325
14Jan Sokol1618563757298
15Milan Tichý153966983414455
16Petr Nedoma1452532632288
17Petr Fiala1264592370301
18Stanislav Třebeška911317594
19Jindřich Král482482
20Dan Zahrádka47744433
21Mirko Rydel391391
22Jan Ptáček389133256
23Marcel Jurec382220163
24Luděk Vejrych310103207
25Luboš Němec280280
26Artur Nedvěd262262
27Zdeněk Kopřivík2611171142
28Alexandr Nenjuk247247
29Martin Bibko239239
30Stanislav Denk184184
31Ondra Pelucha166166
32Peter Dolak161161
33Jarmil Váňa141141
34Mira Kubík1300130
35Mitja Majerle124124
36Pavel Görner1184078
37Pavel Hofschnaidr1137934
38Rostislav Běčák9494
39Pavel Řádek86086
40Staňa Pecha6868
41Josef Kubík6060
42Bohouš Vejšický5858
43Luboš Parent4848
44Ladislav Mareš1818
45Jakub Krajcovic99
46Jan Krofta33
47Jiří Brach000
48Viktor Plaček000
49Vladimír Šlachta000
50Lenka Trojanová00
51Tomáš Jiránek00
52Milan Uher00
53Martin Lörincz00
54Pavel Ficek00
55Zdenek Wachtl00
56Vlastimil Hecl00
57Jaroslav Dvořáček00
58Jiří Kocián00
59Jeroným Juráň00
Všechny výpočty probíhají s přesností na dvě desetinná místa