2017 2018 2019 2020

Sezóna 2019

Body 2018
Forbes Flatlands 2019
XXXII TROFEO VALERIO ALBRIZIO 2019
Hessenmeisterschaft 2019
MCR ZL 2019
22nd FAI World Hang Gliding Class 1 Championship 2019
Pohár Nízkych Tatier 2019
Italian open pre Eu 2019
Championnat de France 2019
Uk nationals and Ager Open 2019
Pohár ZL 2019 (xcontest)
34Alexandr Nenjuk247247
49Andrzej Binkowski4949
24Artur Nedvěd466262204
47Bohouš Vejšický61583
1Dan Vyhnalík3183101389211001070454587
23Dan Zahrádka47744433
10František Košťál1817669282726422395
53Jakub Krajcovic99
54Jan Krofta33
21Jan Ptáček504133256114
14Jan Sokol1618563757298
30Jarmil Váňa298141157
62Jaroslav Dvořáček00
13Jaroslav Třeštík1619444235500675410326
51Jeroným Juráň35035
50Jindřich Bambušek4949
22Jindřich Král482482
46Jiří Brach700070
3Jiří Gut2552836783934638384502
43Jiří Kocián80080
11Jiří Nádvorník1732716543322473
48Josef Kubík6060
45Ladislav Mareš751857
56Lenka Trojanová00
31Luboš Němec280280
44Luboš Parent764827
19Luděk Vejrych553103207244
12Lukáš Vojáček1670901221362407
25Marcel Jurec39422016311
20Martin Bibko506239267
58Martin Lörincz00
15Milan Tichý153966983414456
40Milan Uher1210121
39Mira Kubík1300130
26Mirko Rydel391391
5Miroslav Čáp2127874834332418
32Mitja Majerle265124141
28Ondra Pelucha350166184
59Pavel Ficek00
35Pavel Görner2464078128
37Pavel Hofschnaidr204793491
42Pavel Řádek86086
38Peter Dolak161161
6Petr Beneš20041100904
7Petr Čejka1987724784479
17Petr Fiala1264592370301193
16Petr Nedoma1452532632288
2Petr Polách28539647176556761067647822738650
8Petr Tuček19847639030319
9Robert Kulhánek1953110383816585553380
29Rostislav Běčák31894224
36Staňa Pecha23568167
33Stanislav Denk24718463
18Stanislav Třebeška911317594
57Tomáš Jiránek00
52Viktor Plaček190019
41Vladimír Pajkrt9999
55Vladimír Šlachta000
4Vlastimil Bartas2237901976360334
61Vlastimil Hecl00
27Zdeněk Kopřivík3681171142108
60Zdenek Wachtl00
Všechny výpočty probíhají s přesností na dvě desetinná místa