2017 2018 2019 2020

Sezóna 2019

Body 2018
Forbes Flatlands 2019
XXXII TROFEO VALERIO ALBRIZIO 2019
Hessenmeisterschaft 2019
MCR ZL 2019
22nd FAI World Hang Gliding Class 1 Championship 2019
Pohár Nízkych Tatier 2019
Italian open pre Eu 2019
Championnat de France 2019
Uk nationals and Ager Open 2019
Pohár ZL 2019 (xcontest)
60Zdenek Wachtl00
27Zdeněk Kopřivík3681171142108
61Vlastimil Hecl00
4Vlastimil Bartas2237901976360334
55Vladimír Šlachta000
41Vladimír Pajkrt9999
52Viktor Plaček190019
57Tomáš Jiránek00
18Stanislav Třebeška911317594
33Stanislav Denk24718463
36Staňa Pecha23568167
29Rostislav Běčák31894224
9Robert Kulhánek1953110383816585553380
8Petr Tuček19847639030319
2Petr Polách28539647176556761067647822738650
16Petr Nedoma1452532632288
17Petr Fiala1264592370301193
7Petr Čejka1987724784479
6Petr Beneš20041100904
38Peter Dolak161161
42Pavel Řádek86086
37Pavel Hofschnaidr204793491
35Pavel Görner2464078128
59Pavel Ficek00
28Ondra Pelucha350166184
32Mitja Majerle265124141
5Miroslav Čáp2127874834332418
26Mirko Rydel391391
39Mira Kubík1300130
40Milan Uher1210121
15Milan Tichý153966983414456
58Martin Lörincz00
20Martin Bibko506239267
25Marcel Jurec39422016311
12Lukáš Vojáček1670901221362407
19Luděk Vejrych553103207244
44Luboš Parent764827
31Luboš Němec280280
56Lenka Trojanová00
45Ladislav Mareš751857
48Josef Kubík6060
11Jiří Nádvorník1732716543322473
43Jiří Kocián80080
3Jiří Gut2552836783934638384502
46Jiří Brach700070
22Jindřich Král482482
50Jindřich Bambušek4949
51Jeroným Juráň35035
13Jaroslav Třeštík1619444235500675410326
62Jaroslav Dvořáček00
30Jarmil Váňa298141157
14Jan Sokol1618563757298
21Jan Ptáček504133256114
54Jan Krofta33
53Jakub Krajcovic99
10František Košťál1817669282726422395
23Dan Zahrádka47744433
1Dan Vyhnalík3183101389211001070454587
47Bohouš Vejšický61583
24Artur Nedvěd466262204
49Andrzej Binkowski4949
34Alexandr Nenjuk247247
Všechny výpočty probíhají s přesností na dvě desetinná místa