2017 2018 2019 2020

Sezóna 2019

Body 2018
Forbes Flatlands 2019
XXXII TROFEO VALERIO ALBRIZIO 2019
Hessenmeisterschaft 2019
MCR ZL 2019
22nd FAI World Hang Gliding Class 1 Championship 2019
Pohár Nízkych Tatier 2019
Italian open pre Eu 2019
Championnat de France 2019
Uk nationals and Ager Open 2019
Pohár ZL 2019 (xcontest)
55Vladimír Šlachta000
56Lenka Trojanová00
57Tomáš Jiránek00
58Martin Lörincz00
59Pavel Ficek00
60Zdenek Wachtl00
61Vlastimil Hecl00
62Jaroslav Dvořáček00
54Jan Krofta33
53Jakub Krajcovic99
52Viktor Plaček190019
51Jeroným Juráň35035
49Andrzej Binkowski4949
50Jindřich Bambušek4949
48Josef Kubík6060
47Bohouš Vejšický61583
46Jiří Brach700070
45Ladislav Mareš751857
44Luboš Parent764827
43Jiří Kocián80080
42Pavel Řádek86086
41Vladimír Pajkrt9999
40Milan Uher1210121
39Mira Kubík1300130
38Peter Dolak161161
37Pavel Hofschnaidr204793491
36Staňa Pecha23568167
35Pavel Görner2464078128
34Alexandr Nenjuk247247
33Stanislav Denk24718463
32Mitja Majerle265124141
31Luboš Němec280280
30Jarmil Váňa298141157
29Rostislav Běčák31894224
28Ondra Pelucha350166184
27Zdeněk Kopřivík3681171142108
26Mirko Rydel391391
25Marcel Jurec39422016311
24Artur Nedvěd466262204
23Dan Zahrádka47744433
22Jindřich Král482482
21Jan Ptáček504133256114
20Martin Bibko506239267
19Luděk Vejrych553103207244
18Stanislav Třebeška911317594
17Petr Fiala1264592370301193
16Petr Nedoma1452532632288
15Milan Tichý153966983414456
14Jan Sokol1618563757298
13Jaroslav Třeštík1619444235500675410326
12Lukáš Vojáček1670901221362407
11Jiří Nádvorník1732716543322473
10František Košťál1817669282726422395
9Robert Kulhánek1953110383816585553380
8Petr Tuček19847639030319
7Petr Čejka1987724784479
6Petr Beneš20041100904
5Miroslav Čáp2127874834332418
4Vlastimil Bartas2237901976360334
3Jiří Gut2552836783934638384502
2Petr Polách28539647176556761067647822738650
1Dan Vyhnalík3183101389211001070454587
Všechny výpočty probíhají s přesností na dvě desetinná místa